Retea de cabinete - prescolar

 

Beresti

Nu sunt psihologi arondati!

Galati

1. Alexandrov Andrei Dan - Scoala Gimnaziala nr. 16 Galati, Scoala Gimnaziala "Elena Cuza" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 20 Galati, Gradinita cu P.N. "Mihaela" Galati,
2. Alexandru Monica Roxana - Gradinita cu P.N. nr. 40 Galati, Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Galati, Liceul Tehnologic "Sf. Ioan" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 9 Galati,
3. Andrei Gina - Gradinita cu P.N. nr. 12 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 33 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 24 Galati,
4. Andrici Cristina - Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati, Gradinita cu P.P. "Ciprian Porumbescu" Galati,
5. Carp Carmen - Gradinita cu P.P. nr. 36 Galati, Liceul Teoretic "Sfanta Maria" Galati,
6. Cirjau Valentina - Gradinita cu P.P. "Codruta" Galati, Gradinita cu P.P. "Step by Step" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 27 Galati,
7. Dolea Lenuta - Gradinita cu P.N. nr. 11 Galati, Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate Galati, Scoala Gimnaziala "Sfintii Imparati" Galati,
8. Drujescu Dorina - Gradinita cu P.N. "TWEETY" Galati, Gradinita cu P.P. "Elena Doamna" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 45 Galati, Gradinita cu P.N. "Mugurel" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 6 Galati, Gradinita cu P.P. nr. 1 Galati,
9. Galatanu Alina - Gradinita cu P.P. "Sf. Stelian" Galati, Colegiul Tehnic "Paul Dimo" Galati, Gradinita cu P.N. "I. Nenitescu" Galati,
10. Hurjui Maria - Gradinita cu P.P. "Arlechino" Galati, Gradinita cu P.N. nr 19 Galati, Gradinita cu P.N. "Ion Creanga" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 39 Galati, Gradinita cu P.P. nr 47 Galati,
11. Hutanu Doina - Gradinita cu P.S. nr. 32 Galati, Gradinita cu P.P. nr.7 Galati, Gradinita cu P.N. nr. 26 Galati, Gradinita cu P.P. nr. 30 Galati,
12. Ivan Alina - Scoala Gimnaziala "Miron Costin" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 20 Galati,
13. Lupu Ionela - Gradinita cu P.P. "Alice" Galati, Liceul cu Program Sportiv Galati, Gradinita cu P.N. "Voinicelul" Galati, Gradinita cu P.P. "Motanul Incaltat" Galati,
14. Morozan Violeta Gina - Gradinita cu P.N. nr. 14 Galati, Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 22 Galati,
15. Panceac Ramona - Gradinita cu P.N. nr. 44 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 5 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 9 Galati,
16. Petrea Iosif Florin - Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Galati, Gradinita cu P.P. "Tedi" Galati,
17. Picleanu Luciana - Gradinita cu P.N. nr. 35 Galati, Scoala Gimnaziala "Iulia Hasdeu" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 3 Galati,
18. Susnea Simona Mirela - Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 64 Galati,
19. Trandafir Simona - Liceul Tehnologic de Marina Galati, Gradinita cu P.N. nr. 34 Galati,
20. Trifan Paula Narciziea - Gradinita cu P.P. "Croitorasul cel Viteaz" Galati, Gradinita P.P. "Otilia Cazimir" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 56 Galati, Gradinita cu P.P. "Camil Ressu" Galati,
21. Tugui Daniela - Gradinita cu P.N. "Lizuca", Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 10 Galati,
22. Vilcov Nicoleta - Liceul Teoretic "Dunarea" Galati, Gradinita cu P.P. "Prichindel" Galati,

Judet

1. Baleanu Oana - Gradinita cu PN "Floare de Bujor" Targu Bujor, Gradinita cu PN "Casuta Piticilor" Tg. Bujor, Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Tg. Bujor, Scoala Gimnaziala "Grigore Hagiu" Tg. Bujor, Gradinita cu P.N. nr. 1 Umbraresti Tg. Bujor,
2. Coman Monica - Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian" Piscu, Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tudor Vladimirescu,
3. Gabor Otilia Cristina - Scoala Gimnaziala nr. 2 Liesti, Gradinita cu P.N.. nr 2 Liesti, Scoala Gimnaziala "Sf. Nicolae" Liesti, Scoala Gimnaziala nr. 3 Liesti, Scoala Gimnaziala nr. 1 Liesti,
4. Hincu Nicoleta - Gradinita cu P.N. nr. 1 Fundeanu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Adam, Scoala Gimnaziala nr. 1 Adam, Scoala Gimnaziala nr. 1 Draguseni, Gradinita cu P.N. nr. 1 Draguseni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Fundeanu,
5. Manea Monica - Gradinita cu P.N. nr. 1 Negrilesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Frunzeasca, Scoala Gimnaziala nr. 1 Ungureni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Munteni, Scoala Gimnaziala "Florea Julea" Negrilesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tiganesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Ungureni, Gradinita cu P.N. nr. 1 Munteni,
6. Presura Siuta Ramona - Gradinita cu P.N. nr. 1 Oancea, Scoala Primara nr. 1 Vadeni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Cavadinesti, Scoala Gimnaziala "Sf. Ier. Nicolae" Vladesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Cavadinesti, Scoala Gimnaziala nr. 1 Ganesti, Scoala Gimnaziala "V. Seicaru" Oancea,
7. Savinuta Adriana - Scoala Gimnaziala nr. 1 Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Foltesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Stoicani, Gradinita cu P.N. "Petru Rares" Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tamaoani, Scoala Gimnaziala "Petru Rares" Frumusita, Scoala Gimnaziala nr. 1 Foltesti,
8. Stancescu Geta - Gradinita cu P.N. nr. 1 Cudalbi, Scoala Gimnaziala "Prof. Emil Panaitescu" Cudalbi,
9. Tufaru Daniel - Gradinita cu P.N. nr. 1 Slivna, Scoala Gimnaziala nr. 1 Slivna, Gradinita cu P.N. nr. 1 Beresti Meria, Scoala Gimnaziala "Gheorghe si Maria Tasca" Balabanesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Plesa, Scoala Gimnaziala nr. 1 Radesti,
10. Vulpe Veronica - Gradinita cu P.N. Nr. 1 Branistea, Scoala Gimnaziala "Unirea" Branistea, Scoala Gimnaziala nr. 1 Independenta,

Targu Bujor

1. Baleanu Oana - Gradinita cu PN "Floare de Bujor" Targu Bujor, Gradinita cu PN "Casuta Piticilor" Tg. Bujor, Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Tg. Bujor, Scoala Gimnaziala "Grigore Hagiu" Tg. Bujor, Gradinita cu P.N. nr. 1 Umbraresti Tg. Bujor,

Tecuci

Nu sunt psihologi arondati!

 

Copyright © 2011 C.J.R.A.E. Galati