Retea de cabinete - liceal

 

Beresti

1. Deaconescu Mirela - Liceul Tehnologic "Paul Bujor" Beresti,

Galati

1. Alexandru Monica Roxana - Gradinita cu P.N. nr. 40 Galati, Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Galati, Liceul Tehnologic "Sf. Ioan" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 9 Galati,
2. Banea Silvia - Liceul Teoretic "Emil Racovita" Galati,
3. Boca Zamfir Mioara - Colegiul National "Mihail Kogalniceanu" Galati, Scoala Gimnaziala "Constantin Gh. Marinescu" Galati,
4. Bocaneala Cornelia - Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati,
5. Carp Carmen - Gradinita cu P.P. nr. 36 Galati, Liceul Teoretic "Sfanta Maria" Galati,
6. Dima Iuliana - Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna" Galati,
7. Dolea Lenuta - Gradinita cu P.N. nr. 11 Galati, Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate Galati, Scoala Gimnaziala "Sfintii Imparati" Galati,
8. Erbarescu Constantina - Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Galati,
9. Galatanu Alina - Gradinita cu P.P. "Sf. Stelian" Galati, Colegiul Tehnic "Paul Dimo" Galati, Gradinita cu P.N. "I. Nenitescu" Galati,
10. Gheorghe Iuliana - Colegiul National "Costache Negri" Galati,
11. Husariu Doina Nicoleta - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Galati, Colegiul National "Al. Ioan Cuza" Galati,
12. Iordachita Gabriela - Scoala Gimnaziala "Ludovic Cosma" Galati, Colegiu Tehnic "Radu Negru" Galati,
13. Lefter Cristinel - Seminarul Teologic Ortodox "Sf. Andrei" Galati, Liceul Tehnologic nr. 1 Cudalbi,
14. Lupu Ionela - Gradinita cu P.P. "Alice" Galati, Liceul cu Program Sportiv Galati, Gradinita cu P.N. "Voinicelul" Galati, Gradinita cu P.P. "Motanul Incaltat" Galati,
15. Marian Roxana - Liceul de Arte "Dimitrie Cuclin" Galati,
16. Panait Gina - Colegiul Tehnic de Alimentatie si Turism "Dumitru Motoc" Galati,
17. Petrea Iosif Florin - Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Galati, Gradinita cu P.P. "Tedi" Galati,
18. Soltan Andreea - Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Galati, Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazul" Galati,
19. Trandafir Simona - Liceul Tehnologic de Marina Galati, Gradinita cu P.N. nr. 34 Galati,
20. Vilcov Nicoleta - Liceul Teoretic "Dunarea" Galati, Gradinita cu P.P. "Prichindel" Galati,

Judet

1. Apostu Teodora - Scoala Gimnaziala "V.I. Popa" Ivesti, Liceul Tehnologic "H. P. Bengescu" Ivesti, Scoala Gimnaziala "Negoita Danaila" Bucesti,
2. Coman Monica - Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian" Piscu, Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tudor Vladimirescu,
3. Hussain Daniela - Scoala Primara nr. 4 Pechea, Scoala Gimnaziala nr. 1 Slobozia Conachi, Liceul Tehnologic "Costache Conachi" Pechea,
4. Lefter Cristinel - Seminarul Teologic Ortodox "Sf. Andrei" Galati, Liceul Tehnologic nr. 1 Cudalbi,

Targu Bujor

1. Baleanu Oana - Gradinita cu PN "Floare de Bujor" Targu Bujor, Gradinita cu PN "Casuta Piticilor" Tg. Bujor, Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Tg. Bujor, Scoala Gimnaziala "Grigore Hagiu" Tg. Bujor, Gradinita cu P.N. nr. 1 Umbraresti Tg. Bujor,

Tecuci

1. Burtea Alina - Scoala Gimnaziala "I. Iordan" Tecuci, Colegiul National "Spiru Haret" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Gh. Petrascu" Tecuci,
2. Colea Violeta - Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Tecuci, Liceul Tehnologic "Elena Caragiani" Tecuci, Scoala Gimnaziala "I. Petrovici" Tecuci,
3. Fainarea Alina Iuliana - Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci, Scoala Gimnaziala "D. Sturdza" Tecuci,
4. Tuchel Mariana - Scoala Gimnaziala "St. O. Iosif" Tecuci, Liceul Tehnologic "O. Caledoniu" Tecuci, Scoala Gimnaziala "A. Rugina" Tecuci,
5. Vechiu Luiza - Colegiul National "Calistrat Hogas" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Elena Doamna" Tecuci,

 

 

Copyright © 2011 C.J.R.A.E. Galati