Retea de cabinete - liceal

 

Beresti

1. Liceul Tehnologic "Paul Bujor" Beresti, Gradinita cu PN nr. 1 Beresti,

Galati

1. Seminarul Teologic Ortodox "Sf. Andrei" Galati,
2. Liceul Teoretic "Emil Racovita" Galati, CJAP,
3. Scoala Gimnaziala "Constantin Gh. Marinescu" Galati, Colegiul National "Mihail Kogalniceanu" Galati,
4. Colegiul National "Vasile Alecsandri" Galati,
5. Gradinita cu P.P. nr. 36 Galati, Liceul Teoretic "Sfanta Maria" Galati,
6. Colegiul de Industrie Alimentara "Elena Doamna" Galati,
7. Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate Galati, Scoala Gimnaziala "Sfintii Imparati" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 11 Galati,
8. Gradinita cu P.P. "Prichindel" Galati, Liceul Teoretic "Dunarea" Galati,
9. Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Galati,
10. Colegiul Tehnic "Paul Dimo" Galati, Gradinita cu P.N. "I. Nenitescu" Galati, Gradinita cu P.P. "Sf. Stelian" Galati,
11. Colegiul National "Costache Negri" Galati,
12. Liceul Tehnologic "Sf. Ioan" Galati, Liceul Tehnologic "Anghel Saligny" Galati,
13. Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Galati,
14. Scoala Gimnaziala "Ludovic Cosma" Galati, Colegiu Tehnic "Radu Negru" Galati,
15. Liceul cu Program Sportiv Galati, Gradinita cu P.N. "Voinicelul" Galati, Gradinita cu P.P. "Motanul Incaltat" Galati, Gradinita cu P.P. "Alice" Galati,
16. Liceul de Arte "Dimitrie Cuclin" Galati, CJAP,
17. Colegiul Tehnic de Alimentatie si Turism "Dumitru Motoc" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 40 Galati,
18. Colegiul Tehnic "Traian Vuia" Galati, Gradinita cu P.P. "Tedi" Galati,
19. Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Galati, Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazul" Galati,
20. Scoala Gimnaziala nr. 29 Galati, Colegiul National "Al. Ioan Cuza" Galati,
21. Liceul Tehnologic de Marina Galati, Gradinita cu P.N. nr. 34 Galati,

Judet

1. Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tudor Vladimirescu, Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian" Piscu,
2. Liceul Tehnologic "Costache Conachi" Pechea, Scoala Gimnaziala nr. 1 Pechea, Scoala Primara nr. 4 Pechea, Scoala Gimnaziala nr. 3 Pechea, Scoala Gimnaziala "Alexandru Moruzzi" Pechea,
3. Liceul Tehnologic nr. 1 Cudalbi, Gradinita cu P.N. nr. 1 Cudalbi, Scoala Gimnaziala "Prof. Emil Panaitescu" Cudalbi, Gradinita cu P.N. nr. 2 Cudalbi,
4. Liceul Tehnologic "H. P. Bengescu" Ivesti, Scoala Gimnaziala "V.I. Popa" Ivesti, Scoala Gimnaziala "Negoita Danaila" Bucesti,
5. Liceul Tehnologic nr. 1 Corod, Scoala Primara nr. 1 Carapcesti, Scoala Gimnaziala nr. 1 Blanzi, Scoala Gimnaziala nr. 1 Corod, Gradinita cu P.N. nr. 1 Carapcesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Blanzi, Gradinita cu P.N. nr. 1 Corod,

Targu Bujor

1. Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Tg. Bujor, Scoala Gimnaziala "Grigore Hagiu" Tg. Bujor, Gradinita cu P.N. nr. 1 Umbraresti Tg. Bujor, Gradinita cu PN "Floare de Bujor" Targu Bujor, Gradinita cu PN "Casuta Piticilor" Tg. Bujor,

Tecuci

1. Colegiul National "Spiru Haret" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Gh. Petrascu" Tecuci, Scoala Gimnaziala "I. Iordan" Tecuci,
2. Liceul Tehnologic "Elena Caragiani" Tecuci, Scoala Gimnaziala "I. Petrovici" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Tecuci,
3. Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci, Scoala Gimnaziala "D. Sturdza" Tecuci,
4. Liceul Tehnologic "O. Caledoniu" Tecuci, Scoala Gimnaziala "A. Rugina" Tecuci, Scoala Gimnaziala "St. O. Iosif" Tecuci,
5. Colegiul National "Calistrat Hogas" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Elena Doamna" Tecuci,

 

 

Copyright © 2011 C.J.R.A.E. Galati