Retea de cabinete - gimnazial

 

Galati

1. Alexandrov Andrei Dan - Scoala Gimnaziala nr. 16 Galati, Scoala Gimnaziala "Elena Cuza" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 20 Galati, Gradinita cu P.N. "Mihaela" Galati,
2. Andrei Gina - Gradinita cu P.N. nr. 12 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 33 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 24 Galati,
3. Andrici Cristina - Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Galati, Gradinita cu P.P. "Ciprian Porumbescu" Galati,
4. Boca Zamfir Mioara - Colegiul National "Mihail Kogalniceanu" Galati, Scoala Gimnaziala "Constantin Gh. Marinescu" Galati,
5. Cirneciu Adriana - Scoala Gimnaziala nr. 28 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 26 Galati,
6. Dolea Lenuta - Gradinita cu P.N. nr. 11 Galati, Liceul Tehnologic Transporturi Cai Ferate Galati, Scoala Gimnaziala "Sfintii Imparati" Galati,
7. Dutu Adriana - Scoala Gimnaziala "Sf. Grigorie Teologul" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 17 Galati,
8. Gaiu Maria - Scoala Gimnaziala nr. 7 Galati,
9. Iordachita Gabriela - Scoala Gimnaziala "Ludovic Cosma" Galati, Colegiu Tehnic "Radu Negru" Galati,
10. Ivan Alina - Scoala Gimnaziala "Miron Costin" Galati, Gradinita cu P.N. nr. 20 Galati,
11. Morozan Violeta Gina - Gradinita cu P.N. nr. 14 Galati, Scoala Gimnaziala "Dan Barbilian" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 22 Galati,
12. Panceac Ramona - Gradinita cu P.N. nr. 44 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 5 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 9 Galati,
13. Picleanu Luciana - Gradinita cu P.N. nr. 35 Galati, Scoala Gimnaziala "Iulia Hasdeu" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 3 Galati,
14. Rosca Raluca - Scoala Gimnaziala nr. 18 Galati, Scoala Gimnaziala "Gh. Munteanu" Galati,
15. Soltan Andreea - Colegiul Tehnic "Aurel Vlaicu" Galati, Scoala Gimnaziala "Mihai Viteazul" Galati,
16. Susnea Simona Mirela - Scoala Gimnaziala "Stefan cel Mare" Galati, Gradinita cu P.P. nr. 64 Galati,
17. Tinjala Alina Lucia - Scoala Gimnaziala nr. 25 Galati, Scoala Gimnaziala nr. 29 Galati,
18. Tugui Daniela - Gradinita cu P.N. "Lizuca", Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu" Galati, Scoala Gimnaziala nr. 10 Galati,

Judet

1. Apostu Teodora - Scoala Gimnaziala "V.I. Popa" Ivesti, Liceul Tehnologic "H. P. Bengescu" Ivesti, Scoala Gimnaziala "Negoita Danaila" Bucesti,
2. Coman Monica - Scoala Gimnaziala "Dimitrie Luchian" Piscu, Liceul Tehnologic Tudor Vladimirescu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tudor Vladimirescu,
3. Gabor Otilia Cristina - Scoala Gimnaziala nr. 2 Liesti, Gradinita cu P.N.. nr 2 Liesti, Scoala Gimnaziala "Sf. Nicolae" Liesti, Scoala Gimnaziala nr. 3 Liesti, Scoala Gimnaziala nr. 1 Liesti,
4. Gheorghita Nicoleta - Scoala Gimnaziala nr. 2 Matca, Scoala Gimnaziala nr. 1 Matca, Scoala Gimnaziala "Doamna Nica" Valea Marului, Scoala Gimnaziala "Dimitrie Cantemir" Matca,
5. Hincu Nicoleta - Gradinita cu P.N. nr. 1 Fundeanu, Gradinita cu P.N. nr. 1 Adam, Scoala Gimnaziala nr. 1 Adam, Scoala Gimnaziala nr. 1 Draguseni, Gradinita cu P.N. nr. 1 Draguseni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Fundeanu,
6. Hussain Daniela - Scoala Primara nr. 4 Pechea, Scoala Gimnaziala nr. 1 Slobozia Conachi, Liceul Tehnologic "Costache Conachi" Pechea,
7. Manea Monica - Gradinita cu P.N. nr. 1 Negrilesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Frunzeasca, Scoala Gimnaziala nr. 1 Ungureni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Munteni, Scoala Gimnaziala "Florea Julea" Negrilesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tiganesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Ungureni, Gradinita cu P.N. nr. 1 Munteni,
8. Presura Siuta Ramona - Gradinita cu P.N. nr. 1 Oancea, Scoala Primara nr. 1 Vadeni, Scoala Gimnaziala nr. 1 Cavadinesti, Scoala Gimnaziala "Sf. Ier. Nicolae" Vladesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Cavadinesti, Scoala Gimnaziala nr. 1 Ganesti, Scoala Gimnaziala "V. Seicaru" Oancea,
9. Savinuta Adriana - Scoala Gimnaziala nr. 1 Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Foltesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Stoicani, Gradinita cu P.N. "Petru Rares" Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Frumusita, Gradinita cu P.N. nr. 1 Tamaoani, Scoala Gimnaziala "Petru Rares" Frumusita, Scoala Gimnaziala nr. 1 Foltesti,
10. Stancescu Geta - Gradinita cu P.N. nr. 1 Cudalbi, Scoala Gimnaziala "Prof. Emil Panaitescu" Cudalbi,
11. Tufaru Daniel - Gradinita cu P.N. nr. 1 Slivna, Scoala Gimnaziala nr. 1 Slivna, Gradinita cu P.N. nr. 1 Beresti Meria, Scoala Gimnaziala "Gheorghe si Maria Tasca" Balabanesti, Gradinita cu P.N. nr. 1 Plesa, Scoala Gimnaziala nr. 1 Radesti,
12. Vulpe Veronica - Gradinita cu P.N. Nr. 1 Branistea, Scoala Gimnaziala "Unirea" Branistea, Scoala Gimnaziala nr. 1 Independenta,

Targu Bujor

1. Baleanu Oana - Gradinita cu PN "Floare de Bujor" Targu Bujor, Gradinita cu PN "Casuta Piticilor" Tg. Bujor, Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu" Tg. Bujor, Scoala Gimnaziala "Grigore Hagiu" Tg. Bujor, Gradinita cu P.N. nr. 1 Umbraresti Tg. Bujor,

Tecuci

1. Burtea Alina - Scoala Gimnaziala "I. Iordan" Tecuci, Colegiul National "Spiru Haret" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Gh. Petrascu" Tecuci,
2. Colea Violeta - Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Tecuci, Liceul Tehnologic "Elena Caragiani" Tecuci, Scoala Gimnaziala "I. Petrovici" Tecuci,
3. Fainarea Alina Iuliana - Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci, Scoala Gimnaziala "D. Sturdza" Tecuci,
4. Tuchel Mariana - Scoala Gimnaziala "St. O. Iosif" Tecuci, Liceul Tehnologic "O. Caledoniu" Tecuci, Scoala Gimnaziala "A. Rugina" Tecuci,
5. Vechiu Luiza - Colegiul National "Calistrat Hogas" Tecuci, Scoala Gimnaziala "Elena Doamna" Tecuci,

 

 

Copyright © 2011 C.J.R.A.E. Galati